منابع لاتین  Print book : English

نسخه اصلی NZ Debra NZ 1999, M P Garratt, NZ Debra NZ 1999,لیست The boy who dared,book list The boy who dared,کتاب M P Garratt

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مرد 39 ساله به علت اختلافات خانوادگی

پلیس در تعاقب پایش‌های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم مهم در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.

قتل مرد 39 ساله به علت اختلافات خانوادگی

عبارات مهم : تخصصی

پلیس در تعاقب پایش های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم مهم در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.

عامل مهم قتل مرد ۳۹ ساله و مجروحیت ۳ تن دیگر در عملیات هدفمند پلیسی دستگیر شد.

به گزارش میزان، سرهنگ غلامرضا بزی گفت: در پی قتل مسلحانه مردی ۳۹ ساله و مجروح شدن ۳ فرزند وی در تاریخ بیست و ششم فروردین ماه امسال در یکی از روستاهای شهرستان نیکشهر واقع در سیستان و بلوچستان، بررسی عنوان به طور خاص در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

قتل مرد 39 ساله به علت اختلافات خانوادگی

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه مقتولان بعد از وقوع قتل با یک دستگاه پراید از صحنه جرم متواری شده است بودند، افزود: بعد از وقوع این قتل کارها تخصصی پلیس جهت شناسایی متهمان شروع شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس در تعاقب پایش های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم مهم در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.

پلیس در تعاقب پایش‌های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم مهم در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.

بزی خاطرنشان کرد: بعد از چندین روز کارها فنی شبانه روزی، کاراگاهان پلیس در یک عملیات ضربتی این متهم ۶۰ ساله را در مخفیگاهش به همراه سلاح استفاده شده است در قتل دستگیر کردند که این متهم در تحقیقات تخصصی، به انجام قتل با همکاری سه فرزندش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه اختلافات خانوادگی انگیزه وقوع قتل بوده، خاطر نشان کرد: تلاش های پلیس جهت دستگیری سایر متهمان با جدیت ادامه دارد.

واژه های کلیدی: تخصصی | انتظامی | شناسایی | فرمانده انتظامی | اختلافات خانوادگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs