منابع لاتین  Print book : English

نسخه اصلی NZ Debra NZ 1999, M P Garratt, NZ Debra NZ 1999,لیست The boy who dared,book list The boy who dared,کتاب M P Garratt

سفره‌خانه‌ها مکان عمومی خاص هستند! ، تلاش مجلس جهت بازگشت مجدد قلیان به اماکن عمومی

چند ماهی از اجرای قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات در استان البرز و به خاص کلانشهر کرج می گذرد، طبق تبصره 1 ماده 13 این قانون، مصرف دخانیات..

ادامه مطلب

صدور پلاک خاص جهت خودروهای تاریخی

رئیس شرکت میراث‌فرهنگی از شروع ارائه پلاک تاریخی به وسایل نقلیه تاریخی و عضویت نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در کمیسیون‌های FIA خبر داد. صدور پ..

ادامه مطلب

نگرانی از رشد مصرف بین جوانان و نوجوانان دنیا ، بیشترین شیوع مصرف موادمخدر به «کارگران» رسید

مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اوضاع شیوع مصرف مواد مخدر در ایران، گفت: 5.4 درصد در میان جمعیت 15 تا 64 سال کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

تصاویر) + حضور ستارگان فوتبال در مناطق زلزله زده (

به گزارش ایلنا، ستاره های فوتبال که جهت برگزاری دیدار دوستانه راهی کرمانشاه شده است اند، از مناطق زلزله زده این شهر دیدار کردند. حضور ستارگان..

ادامه مطلب

جمله‌ای که به درخواست کشور عزیزمان ایران در برجام آمد , موگرینی فاش کرد

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اظهاراتی تازه مدعی شد که در مقدمه برجام یک نیم‌ جمله به درخواست کشور عزیزمان ایران گنجانده شده است که مضمون آن این ..

ادامه مطلب

نوای ای کشور عزیزمان ایران با سازهای سنتی ژاپن

شب گذشته شهر کاشان میزبان کنسرتی با اجرای ۲ تن از نوازندگان ژاپن بود که به مناسبت روز فرهنگی این کشور به اجرای موسیقی سنتی جهت اهالی کاشان پرداختند.. ..

ادامه مطلب